m.Sport.pl > 

Zlatan Ibrahimović doznał makabrycznie wyglądającej kontuzji. To koniec kariery?!

DW

2017-04-20, godz. 23:20

Zlatan Ibrahimović nie dokończył ćwierćfinałowego meczu Ligi Europy z Anderlechtem. Szwed tuż przed dogrywką doznał makabrycznie wyglądającej kontuzji. Boli od samego patrzenia.

DAVE THOMPSON/AP

więcej zdjęć

Manchester United zremisował w Brukseli z Anderlechtem 1:1. W rewanżu "Czerwone Diabły" również nie potrafiły pokonać drużyny Łukasz Teodorczyka w 90. minut. Gol Henricha Mychitariana dał prowadzenie gospodarzom, ale goście z Belgii odpowiedzieli trafieniem Sofiane'a Hanniego.

O awansie do pólfinału Ligi Europy musiała zadecydować dogrywka, ale udziału w niej nie wziął Zlatan Ibrahimović. W doliczonym czasie gry Szwed doznał makabrycznie wyglądającej kontuzji kolana i natychmiast opuścił boisko.

W Anglii natychmiast pojawiły się głosy, że taki uraz może oznaczać koniec kariery dla 35-letniego napastnika. Jeżeli Szwed zerwał więzadła krzyżowe w kolanie, to będzie mu bardzo ciężko wrócić do zawodowego grania w piłkę na najwyższym poziomie.

Udostępnij link: Facebook

Komentarze (1)

  • cr7hg | rok temu

    Nie wiem co za degenerat to pisał ale nie po takich kontuzjach piłkarze wracali do gry. Gó... widziałeś i gó... wiesz pismaku

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz