Soczi 2014 >  Skoki narciarskie > 

PŚ w skokach. Zamiast Kuusamo będzie Lahti

PAP

2014-01-28, godz. 15:42

Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) zadecydowała, że zamiast odwołanego na początku sezonu Pucharu Świata w skokach w Kuusamo odbędzie się on 28 lutego w Lahti. To znaczy, że w mieście mistrzostw świata 2017 rozegrane zostaną trzy konkursy.

Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

W piątek i w niedzielę odbędzie się rywalizacja indywidualna, a w sobotę drużynowa. Po igrzyskach w Soczi, które kończą się 23 lutego, skoczkowie narciarscy mają bardzo napięty terminarz.

Już 25 i 26 lutego zaplanowane są zawody w szwedzkim Falun. Później przeniosą się od razu do Lahti. Sezon zakończy się 23 marca zawodami w Planicy.

Udostępnij link: Facebook

Komentarze (1)

 • managerskokow | 2 lata temu

  Ważne, aby zawody się odbyły. A najważniejsze są teraz Igrzyska.

  _________________________________
  Manager Ski Jumping Team - jedyny taki manager w sieci!

  Zapraszamy do zagrania w jednego z najbardziej znanych managerów w przeglądarce! Jesteś fanem skoków narciarskich? Wiernie kibicujesz swoim zawodnikom? Nie czekaj dłużej – właśnie w tym momencie drzwi do wielkiej sportowej kariery otwierają się przed Tobą! Poprowadź jedną z wielu dostępnych reprezentacji, pozyskaj juniorów do kadry, podnoś umiejętności swoich podopiecznych poprzez liczne treningi. Podpisuj profesjonalne umowy ze sponsorami oraz ubiegaj się o dotacje pieniężną na rozwój dyscypliny w kraju. Wybuduj profesjonalną bazę treningową oraz skocznię narciarską dzięki której znacznie poprawisz stan przygotowań twojej drużyny przed zawodami. Ubiegaj się o organizację imprez o randze międzynarodowej na dostępnych obiektach w twoim kraju. Zgłaszaj swoich podopiecznych do konkursów z wielu dostępnych cyklów zawodów. Walcz o medale z najcenniejszego kruszcu podczas Igrzysk Olimpijskich czy Mistrzostw Świata! Ponadto bierz udział w różnorakich nieoficjalnych turniejach oraz konkursach zawsze bogatych w cenne nagrody! Gra oferuje również wiele innych atrakcji i zapewnia mile spędzony czas w zawsze otwartym na pomoc administracyjnym gronie.

  Zyskaj sławę, zostań jednym z najlepszych! Dołącz do nas już dziś!

  Serdecznie zapraszamy! -----> www.managerskijumpingteam.fora.pl/

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Skoki narciarskie